08 March 2014

Dzień Kobiet

Po klasowym wyjściu do muzeum niemalże za rogiem, bo na Starówce, wracałam powoli z Kethy i Weroniką do "nowej" części . Po drodze cały czas zatrzymywałyśmy się, bo wpadałam na pomysł - Hej, czy mogłabyś tak stanąć? W lewo trochę, teraz dobrze... chociaż nie, minimalnie w prawo... Popatrz na mnie! Nie śmiej się! Dziewczyny trzymały w rękach czerwone tulipany - prezent na Dzień Kobiet od chłopców. Od poranka zdążyły już utracić nieco urody, ale i tak dzielnie pozowały do zdjęć. 

Wszystkiego najlepszego, drogie panie.ps. jeśli chcecie zadać mi jeszcze zadać jakieś pytania (jakiekolwiek), to ostatnią szansą jest komentarz pod tym postem, następny będzie już z odpowiedziami.

13 comments:

 1. Pierwsze i drugie zdjęcie są tak cudownie naturalne, że nie mogę od nich oderwać wzroku!
  Ostatnie też ma w sobie siłę, choć kwiatek bez siły ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zgadzam się - I i II zdjęcie są genialne :D

   Delete
 2. piękne zdjęcia, najlepszego paniom;)

  ReplyDelete
 3. i Warszawa w tle się kłania :)

  ReplyDelete
 4. zdjęcia bardzo mi się podobają!

  ReplyDelete
 5. Pierwsze zdjęcie jest śliczne:) I trzecie też takie naturalne.

  ReplyDelete
 6. bardzo ładne zdjęcia :) niesamowita uroda.
  nie lubię dnia kobiet :D

  ReplyDelete
 7. dziękuję wam wszystkim za miłe słowa :)

  ReplyDelete
 8. pierwsze zdjęcie.
  piękno naturalności, prostota istnienia, zawiłość życia.

  ReplyDelete
 9. Jakie śliczne, takie delikatne i subtelne, jestem tą subtelnością oczarowana :) A zdjęcia z poprzedniego postu także mnie zachwyciły!
  Podziwiam Cię za przeczytanie "Braci Karamazow". Ja cokolwiek Dostojewskiego czytam, nieważne czy to broszurkowa "Łagodna" czy "Zbrodnia i kara", rozwlekam to w czasie. Coś jest w nim takiego, co zdaje się przytłaczać, a jednocześnie otwiera i winduje mnie na "nowy poziom". Na razie zastanawiam się, czy dopisać do listy lektur wakacyjnych "Wspomnienia z domu umarłych", ale obiecałam sobie, że tym razem wakacje będą wolne od "ciężkich książek". Zobaczymy. :)
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete

Dziękuję!